Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.

Diet map



Popularne wątki na forum
Najnowsze wątki na forum
Aplikacja 3 Wtorek, 15 października 2019 | 19:04:07
Nie działa aplikacja na twlefon 3 Piątek, 4 października 2019 | 08:09:11
Handbags pose toxic threat to children 1 Czwartek, 18 lipca 2019 | 03:43:30
Aplikacja dietmap 2 Poniedziałek, 20 maja 2019 | 07:56:27
powrót
  • Wasze pomysły na DietMap (21)
     
     

plan żywieniowy- eliminacja pośłków, produktów których nie chcę w diecie

Płeć: kobieta
początkujący
posty: 5
Dołączyła: 2014-10-26
Poniedziałek, 27 października 2014 | 18:40:31 odpowiedz cytuj
Przydała by mi się bardzo opcja eleminacji z planu zywieniowego posiłków których nie lubię i nie chcę w diecie . Np. w moim planie codziennie na śniadanie mam owsiakę lub musli na mleku-tego nie jadam i nie chcę tego w diecie , wiec zamiast na każdy dzień robić sobie zamienniki chciala bym żeby plan sam wyeliminowal te posiłki z mojej diety . Taki przycisk ,,Eliminuj ten posiłek ,, na zawsze
Odpowiedzi (12)
Administrator
Środa, 19 listopada 2014 | 10:07:06 odpowiedz cytuj
Poniedziałek, 27 października 2014 | 18:40:31 dzikaluna pisze:

Przydała by mi się bardzo opcja eleminacji z planu zywieniowego posiłków których nie lubię i nie chcę w diecie . Np. w moim planie codziennie na śniadanie mam owsiakę lub musli na mleku-tego nie jadam i nie chcę tego w diecie , wiec zamiast na każdy dzień robić sobie zamienniki chciala bym żeby plan sam wyeliminowal te posiłki z mojej diety . Taki przycisk ,,Eliminuj ten posiłek ,, na zawsze

Dzień dobry

Nasz program stale się rozwija.
W przyszłości z pewnością wprowadzimy dodatkowe opcje dopasowywania diety do indywidualnych potrzeb, tak aby użytkownik przed wyborem diety mógł zdecydować, które produkty preferuje lub które chce wykluczyć (np. ze względu na ich nietolerancję).

Proszę pamiętać, że plany żywieniowe, które generuje program są układane przez naszych dietetyków w oparciu o zasady racjonalnego odżywiania. W związku z tym jadłospisy są tak różnorodne i komponowane z szerokiej gamy produktów. To także forma edukacji i promocji zdrowia oraz właściwego sposobu odżywiania się.


Pozdrawiam serdecznie,
Dietetyk DietMap
Płeć: kobieta
początkujący
posty: 1
Dołączyła: 2014-10-15
Niedziela, 30 listopada 2014 | 16:56:40 odpowiedz cytuj
popieram ten pomysł, chyba każdy ma jakiś produkt, którego nie trawi ;)
Płeć: mężczyzna
początkujący
posty: 2
Dołączył: 2014-12-22
Niedziela, 11 stycznia 2015 | 12:04:50 odpowiedz cytuj
Środa, 19 listopada 2014 | 10:07:06 Administrator pisze:

Poniedziałek, 27 października 2014 | 18:40:31 dzikaluna pisze:

Przydała by mi się bardzo opcja eleminacji z planu zywieniowego posiłków których nie lubię i nie chcę w diecie . Np. w moim planie codziennie na śniadanie mam owsiakę lub musli na mleku-tego nie jadam i nie chcę tego w diecie , wiec zamiast na każdy dzień robić sobie zamienniki chciala bym żeby plan sam wyeliminowal te posiłki z mojej diety . Taki przycisk ,,Eliminuj ten posiłek ,, na zawsze

Dzień dobry

Nasz program stale się rozwija.
W przyszłości z pewnością wprowadzimy dodatkowe opcje dopasowywania diety do indywidualnych potrzeb, tak aby użytkownik przed wyborem diety mógł zdecydować, które produkty preferuje lub które chce wykluczyć (np. ze względu na ich nietolerancję).

Proszę pamiętać, że plany żywieniowe, które generuje program są układane przez naszych dietetyków w oparciu o zasady racjonalnego odżywiania. W związku z tym jadłospisy są tak różnorodne i komponowane z szerokiej gamy produktów. To także forma edukacji i promocji zdrowia oraz właściwego sposobu odżywiania się.


Pozdrawiam serdecznie,
Dietetyk DietMap
Podobno organizm przyzywczaja się się do tego co je i jest mu z tym dobrze, skąd więc pomysł na to, żeby dieta była tak zróżnicowana? trzeba się duż o napracować, żeby powymieniać posiłki, niektóre są źle opisane, duzo nie ma. Program uzywałem przez kilka dni ale to strata czasu. nie zuwazyłem tez opcji wpisania - odjęcia ilości kalorii, którą spaliłem np na rowerze a endemondo ją podaje. jedyna dobra funkcjonalność to przypominacz posilków :)
Administrator
Piątek, 13 lutego 2015 | 10:11:14 odpowiedz cytuj
Niedziela, 11 stycznia 2015 | 12:04:50 Sylvio pisze:

Środa, 19 listopada 2014 | 10:07:06 Administrator pisze:

Poniedziałek, 27 października 2014 | 18:40:31 dzikaluna pisze:

Przydała by mi się bardzo opcja eleminacji z planu zywieniowego posiłków których nie lubię i nie chcę w diecie . Np. w moim planie codziennie na śniadanie mam owsiakę lub musli na mleku-tego nie jadam i nie chcę tego w diecie , wiec zamiast na każdy dzień robić sobie zamienniki chciala bym żeby plan sam wyeliminowal te posiłki z mojej diety . Taki przycisk ,,Eliminuj ten posiłek ,, na zawsze

Dzień dobry

Nasz program stale się rozwija.
W przyszłości z pewnością wprowadzimy dodatkowe opcje dopasowywania diety do indywidualnych potrzeb, tak aby użytkownik przed wyborem diety mógł zdecydować, które produkty preferuje lub które chce wykluczyć (np. ze względu na ich nietolerancję).

Proszę pamiętać, że plany żywieniowe, które generuje program są układane przez naszych dietetyków w oparciu o zasady racjonalnego odżywiania. W związku z tym jadłospisy są tak różnorodne i komponowane z szerokiej gamy produktów. To także forma edukacji i promocji zdrowia oraz właściwego sposobu odżywiania się.


Pozdrawiam serdecznie,
Dietetyk DietMap
Podobno organizm przyzywczaja się się do tego co je i jest mu z tym dobrze, skąd więc pomysł na to, żeby dieta była tak zróżnicowana? trzeba się duż o napracować, żeby powymieniać posiłki, niektóre są źle opisane, duzo nie ma. Program uzywałem przez kilka dni ale to strata czasu. nie zuwazyłem tez opcji wpisania - odjęcia ilości kalorii, którą spaliłem np na rowerze a endemondo ją podaje. jedyna dobra funkcjonalność to przypominacz posilków :)
"..skąd więc pomysł na to, żeby dieta była tak zróżnicowana" To nie "pomysł" jak Pan to określił, ale planowanie diety zgodnie z wytycznymi autorytetów w tej dziedzinie (m.in. Instytutu Żywności i Żywienia, WHO). Polecam uwadze Piramidę Żywieniową i krótki opis, stworzony do niej, wyjaśniający dlaczego warto urozmaicać dietę :)

"niektóre są źle opisane" może Pan podać konkrety? Z chęcią je poprawimy!

"nie zuwazyłem tez opcji wpisania - odjęcia ilości kalorii, którą spaliłem" Na wiosnę ruszy nasza kolejna aplikacja, treningowa, która sprawi, że odchudzanie będzie kompleksowe, a ćwiczenia dobrane do diety.

Pozdrawiam serdecznie,
Dietetyk DietMap


Płeć: kobieta
Ekspert
posty: 224
Dołączyła: 2016-05-16
Sobota, 21 maja 2016 | 08:36:58 odpowiedz cytuj
Dzień dobry.
Mam dietę bezglutenową przy Hashimoto 1900 ckal. Zaczynam schodzić z wagi, nawet nie odczuwam głodu. Wręcz muszę narzucać sobie dyscyplinę pilnowania godzin posiłków, by nie zapomnieć coś zjeść. Ale mam pytanie, czy nie czując głodu mogę opuścić posiłek lub zmniejszyć jego objętość bez szkody dla mojego organizmu? Dodam, że miewam napady hipoglikemii, których nie mam od czasu przejścia na bezglutenkę. To pewnie szok dla organizmu?
Pozdrawiam, Alicja.
Administrator
Piątek, 27 maja 2016 | 11:30:23 odpowiedz cytuj

Dzień dobry,

z uwagi na hipoglikemię nie powinna Pani pomijac posiłku. Jednakże jeżeli nie czuje się Pani silnie głodna jak najbardziej można nieco zmniejszyc jego objętość.

Trzymam kciuki za dalsze sukcesy, a w razie wątpliwości zachecam do kontaktu.

Pozdrawiam serdecznie:
Anna Kowalczyk
Dietetyk DietMap

Płeć: kobieta
początkujący
posty: 1
Dołączyła: 2017-06-25
Poniedziałek, 26 czerwca 2017 | 00:04:38 odpowiedz cytuj
Naprawdę? Trzy lata i nadal nic z tym nie jest zrobione?
Płeć: kobieta
początkujący
posty: 2
Dołączyła: 2017-09-14
Wtorek, 19 września 2017 | 17:50:50 odpowiedz cytuj
Czy w dalszym ciągu nie ma opcji eliminacji produktów? Co w przypadku gdy ktoś ma nietolerancję na dany produkt...
Administrator
Środa, 20 września 2017 | 12:28:53 odpowiedz cytuj
Niestety, w dalszym ciągu nie ma możliwości eliminacji produktów, które są dla Państwa szkodliwe. Jednakże obecnie pracujemy nad rozwojem nowego produktu, który będzia dla Państwa maksymalnie funkcjonalny. Oczywiście, będzie miała Pani w nim możliwość odgórnej eliminacji produktów lub potraw, które Pani nie lubi lub które są dla Pani szkodliwe.

Na tę chwilę zachęcam do posiłkowania się funkcjonalnością "wymień produkt" lub "wymień posiłek".

W przypadku dodatkowych pytań serdecznie zachęcam do ponownego kontaktu.
Pozdrawiam serdecznie,
Anna Kowalczyk
Dietetyk DietMap
Płeć: kobieta
początkujący
posty: 1
Dołączyła: 2018-04-29
Niedziela, 27 maja 2018 | 13:02:00 odpowiedz cytuj
Dzień dobry,
także uważam, że opcja eliminacji produktów/posiłków jest konieczna w programie, bo korzystając z diety przez dłuższy czas nie da się znieść ciągłego ich wymieniania, to po prostu strata czasu. Mam nadzieję, że rozwój funkcjonalności nastąpi już niedługo.
Płeć: kobieta
początkujący
posty: 4
Dołączyła: 2018-06-05
Sobota, 9 czerwca 2018 | 11:42:26 odpowiedz cytuj
Opcja wykluczenia produktu jest niezbędna. Chyba każdy 'omija' jakieś potrawy - z różnych względów (zdrowotnych, religijnych, kulturowych i ze zwykłego 'nie lubię').
Ja jestem uczulona na pomidory. Przejrzałam jadłospis na tydzień i KAŻDEGO dnia muszę coś wymieniać. To sprawia, że dieta w żaden sposób nie jest już 'wygodna' ani 'indywidualnie dopasowana' jak kusząco podają opisy i reklamy.
A wystarczyłaby funkcja 'usuń z jadłospisu'. Tylko w tym celu niezbędne jest zaangażowanie adminów i rozbudowanie bazy przepisów. Szkoda, że mimo tylu wpisów w tym wątku nadal nic z tym nie zrobiono.

Chyba złożę reklamację z tytułu 'usługa niezgodna z zamówieniem' ;)
Płeć: kobieta
początkujący
posty: 1
Dołączyła: 2017-05-23
Czwartek, 18 lipca 2019 | 10:49:34 odpowiedz cytuj
Witam. Popieram taki pomysł też bym chciała niektóre produkty usunąć na stałe.

Zaloguj się aby dodać post.