Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.

Diet map



Popularne wątki na forum
Najnowsze wątki na forum
Aplikacja 3 Wtorek, 15 października 2019 | 19:04:07
Nie działa aplikacja na twlefon 3 Piątek, 4 października 2019 | 08:09:11
Handbags pose toxic threat to children 1 Czwartek, 18 lipca 2019 | 03:43:30
Aplikacja dietmap 2 Poniedziałek, 20 maja 2019 | 07:56:27
powrót
  • Diety DietMap (20)
     
     

wygodna czy tania?

Płeć: kobieta
początkujący
posty: 1
Dołączyła: 2015-09-18
Niedziela, 20 września 2015 | 21:14:59 odpowiedz cytuj
Chcę spędzać jak najmniej czasu w kuchni i nie wydać milionów na zdrowe jedzenie. Ważna jest też dla mnie dostepność produktów by zawsze, nawet będąc na mieście, móc znaleźć coś odpowiedniego do zjedzenia.
Jaka dieta będzie lepsza? tania czy wygodna?
Odpowiedzi (8)
Administrator
Środa, 30 września 2015 | 16:39:40 odpowiedz cytuj
Dzień dobry,

W związku z postawionymi powyżej kryteriami proponuję dietę wygodną. Jest ona skontrowana z założeniem ograniczenia tygodniowej liczby produktów spożywczych. Dodatkowo w ramach tygodniowej diety występują powtarzalne posiłki tylko w miksie, a obiady wg diety gotuje Pani an dwa dni. Poza tym naszym odgórnym celem jest korzystanie z lokalnych sezonowych produktów, dzięki czemu ich dostępność nie stanowi problemu. Przepisy są łatwe i stosunkowo mało czasochłonne. Zapraszam więc do zapoznania się z dietą wygodną.

Mam nadzieję, że moja wypowiedź będzie dla Pani wystarczająca. W razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcam do kontaktu.

Pozdrawiam serdecznie:
Anna Kowalczyk

Dietetyk DietMap Tel: +48 504650721
Płeć: kobieta
początkujący
posty: 1
Dołączyła: 2015-09-29
Piątek, 9 października 2015 | 11:17:06 odpowiedz cytuj
Ja korzystam z diety taniej i jestem bardzo zadowolona. Jest także wygodna, często gotuję właśnie na dwa dni, produkty są naprawdę ogólnodostępne. Jeżeli chodzi o czasochłonność to zrobienie obiadu zajmuje ok 30 min max 40 min, więc czasu dużo nie potrzeba. W dodatku domownicy także korzystają z tych dań, smakują im, jednak dla zwiększenia kaloryczności zjadają większe porcje. Mogę ją naprawdę polecić.
Administrator
Czwartek, 22 października 2015 | 13:27:50 odpowiedz cytuj
Witam serdecznie,

bardzo nam miło, że nasz program tak świetnie wkomponował się w codzienne życie nie tylko Pani ale także i domowników. Świetnie opisała Pani założenia naszej diety wygodnej. Nauka zdrowych nawyków żywieniowych to dla nas priorytet, a cel ten tym bardziej cieszy i motywuje, gdy nasi użytkownicy są z tych starań zadowolnieni. Trzymamy kciuki za dalsze postępy! :)

Pozdrawiam serdecznie:
Anna Kowalczyk

Dietetyk wraz z całym Zespółem DietMap
Płeć: kobieta
początkujący
posty: 3
Dołączyła: 2016-03-14
Wtorek, 22 marca 2016 | 11:39:52 odpowiedz cytuj
Dlaczego tylko w taniej diecie nie ma ryb?
Płeć: kobieta
początkujący
posty: 3
Dołączyła: 2016-03-14
Wtorek, 22 marca 2016 | 11:41:46 odpowiedz cytuj
Dlaczego pojawiają się produkty light co do których wiadomo, że zwykle mają mniej tłuszczu ale za to więcej innych świństw? dlaczego produkty wysoko przetworzone takie jak ser topione?
Płeć: kobieta
początkujący
posty: 3
Dołączyła: 2016-12-05
Sobota, 25 lutego 2017 | 07:13:22 odpowiedz cytuj
Witam.
A gdzie znaleźć dietę tanią?
Administrator
Piątek, 3 marca 2017 | 09:46:58 odpowiedz cytuj
Dzień dobry,

po zakupie abonamentu dieta ta dostępna jest do wyboru wraz z innymi planami żywieniowymi. Dieta tania jest zaś a1ternatywą dla drogich i skomplikowanych planów żywieniowych. Menu jest układane w podobnej formie jak w diecie wygodnej, dodatkowo wzbogacone o niedrogie produkty spożywcze. Posiłki są proste i szybkie w przygotowaniu, dlatego warto bliżej zainteresować się tą dietą.

W razie dodatkowych pytań, chętnie udzielę niezbędnych informacji.

Pozdrawiam,
Anna Kowalczyk
Dietetyk DietMap
Płeć: kobieta
początkujący
posty: 1
Dołączyła: 2019-05-24
Niedziela, 26 maja 2019 | 17:45:33 odpowiedz cytuj
Witam,zakupilam diete Hashimoto i juz pierwszego dnia mam problem zakupienia jogurtu sojowego. Czym moge go zastapic?

Zaloguj się aby dodać post.