Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.

Diet map



Popularne wątki na forum
Najnowsze wątki na forum
Aplikacja 3 Wtorek, 15 października 2019 | 19:04:07
Nie działa aplikacja na twlefon 3 Piątek, 4 października 2019 | 08:09:11
Handbags pose toxic threat to children 1 Czwartek, 18 lipca 2019 | 03:43:30
Aplikacja dietmap 2 Poniedziałek, 20 maja 2019 | 07:56:27
powrót
  • Problemy techniczne (85)
     
     

zmiana fazy w diecie dukana

Płeć: kobieta
początkujący
posty: 2
Dołączyła: 2016-07-25
Środa, 3 sierpnia 2016 | 12:28:17 odpowiedz cytuj
Witam.
Coś pokreciłam z diecie i z pierwszej fazy przeszlam na 3. Jak wrócić do 1?? Proszę o pomoc.
Odpowiedzi (6)
Administrator
Poniedziałek, 8 sierpnia 2016 | 12:26:34 odpowiedz cytuj
Dzień dobry,

fazy diety Dukana zmieniają się autmatycznie. Użytkownik nie ma wpływu na aktualną faze lub jej zmianę. Fazy w diecie Dukana zmieniają się z zależności od stopnia zaawansowania użytkownika i długości planu żywieniowego, który obecnie przestrzega.

W razie dodatkowych wątpliwoś cie zachęcam do kontaktu.

Pozdrawiam serdecznie:
Anna Kowalczyk
Dietetyk DietMap
Płeć: kobieta
początkujący
posty: 2
Dołączyła: 2016-07-25
Środa, 10 sierpnia 2016 | 22:36:07 odpowiedz cytuj
Nie odpowiedziala Pani na pytanie. Czyli nie da sie wrocic do fazy 1, teraz jestem na 4 i nie potrzebuje tych przepisow zbilansowanych. Takze program moge wyrzucic i do niego nie wracac. Po drugie ma dużo bledow tj. nie wyswietlaja sie cale przepisy lub sa wstawione inne. W takim wypadku prosze o zwrot kosztow bo z programu korzystalam tydzien, a wykupilam na miesiac. Boze dobrze, ze mnie nie pokusilo na dluzszy okres. . . Istnieje mozliwosc zrestartowania mojego konta i rozpoczecia od fazy 2 dukana??

Pozdrawiam
Administrator
Piątek, 12 sierpnia 2016 | 09:19:16 odpowiedz cytuj

Dzień dobry,
zdefiniowaliśmy i wyluczyliśmy już w programu odpisywany przez Panią problem. W związku z tym postanowiliśmy przedłużyć Pani abonament o dodatkowy miesiąc.

Zrestartowaliśmy Pani konto raz jeszcze. Po trzech dniach będzie mogła Pani przejść do następnej fazy diety, dlatego też prosimy o zaniechanie samodzielnego ustawiania kolejnych faz diety.

Pozdrawiamy serdecznie:
Zespół DietMap

Płeć: kobieta
początkujący
posty: 2
Dołączyła: 2017-04-26
Piątek, 19 maja 2017 | 10:45:51 odpowiedz cytuj
Witam. Jestem na diecie dukana. Dzisiaj zmieniłam na faze II (chciałam przejść do fazy III), jednak coś chyba się "popsuło". W dniu dzisiejszym mam fazę I, a jutrzejszym od razu fazę IV. Zalezy mi abym miała fazę III. Proszę o pomoc!
Płeć: kobieta
początkujący
posty: 2
Dołączyła: 2017-04-26
Piątek, 19 maja 2017 | 10:50:00 odpowiedz cytuj
I również w 4 dniu diety, jutro bede miała 17305 dzień!!!Nie zostało mi wiele dni abonamentu, ale jeżeli ma wykupić na kolejny miesiąc prosze o załatwienie problemu i ustawienie III fazy.
Administrator
Środa, 24 maja 2017 | 09:30:00 odpowiedz cytuj
Dzień dobry,
o kontakt w tej sprawie bardzo proszę na adres mailowy: kontakt@dietmap.pl. Postaramy się jak najszybciej rozwiązać tę sytuację.

Pozdrawiam serdecznie,
Dietetyk DietMap

Zaloguj się aby dodać post.