Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.

Diet map



Popularne wątki na forum
Najnowsze wątki na forum
Aplikacja 3 Wtorek, 15 października 2019 | 19:04:07
Nie działa aplikacja na twlefon 3 Piątek, 4 października 2019 | 08:09:11
Handbags pose toxic threat to children 1 Czwartek, 18 lipca 2019 | 03:43:30
Aplikacja dietmap 2 Poniedziałek, 20 maja 2019 | 07:56:27
powrót
  • Problemy techniczne (85)
     
     

Kilka bugów, czepianie się, narzekanie

Płeć: mężczyzna
początkujący
posty: 2
Dołączył: 2017-01-03
Środa, 11 stycznia 2017 | 23:00:09 odpowiedz cytuj
-Brak możliwości rozwinięcia menu produktu
Nie można rozwinąć menu pod każdym produktem na stronie z planem żywieniowym. Czyli nie da rady zamienić produktu na inny czy też zobaczyć szczegółów.
Oczywiście, można to obejść (div z klasą .meal-details -> wykasować display: none), ale chyba niewszyscy sobie z tym poradzą :-)

-Podwójny radio input w menu wymieniania posiłku
Albo przy logowaniu. Także podwójny checkbox

-Dłuższe zakresy listy zakupów
No jest teraz te 7 dni, ale to się przyda gdy w tej chwili robię zakupy. Jednak jak zamawiam dostawę na kilka dni w przód to tutaj rodzi się problem.

-Gubienie sesji przy logowaniu
Data w ciasteczkach jest git, więc to coś po stronie serwera (?)

I na koniec sugestia:
Możliwość przesunięcia okienka przy wymianie produktu/posiłku LUB (jeszcze lepiej) wyświetlenie informacji obok co wymieniamy. Przy czytaniu tylu przepisów (a jest ich sporo, brawo wy!) czasem można się zapomnieć co wymieniamy. Ok, jest ten margines 20 kalorii, ale jeszcze fajnie jest spojrzeć na makro.

Łączenie list zakupów. Tutaj chyba większa przebudowa (inne subskrypcje, eksport listy zakupów?), ale gdy dwie osoby są na diecie to trzeba mozolnie sumować produkty. Akurat tutaj napisałem sobie szybki skrypt do łączenia zakupów i zajęło mi to 2 dni, ale inni też by pewnie chcieli :-)

I jeszcze marzenie:
Responsywny design. Gdy wystartowaliście w 2014, to niewątpliwie strona wyglądała świetnie, ale teraz trochę się zestarzała. Dodaję to jako marzenie, bo wiem ile pracy to musi kosztować. Warto jednak odświeżyć stronkę (i od razu wywalić te niedociągnięcia :-P ). Na pewno ściągnie to więcej osób.
Wiem, czepiam się, ale to dla dobra waszego i naszego! <3 Trzymajcie się!
PS: Ktoś kupuje te historie osób z głównej, ile to tam schudły? Dajcie chociaż prawdziwe foty, a nie te stokowe :-)
Odpowiedzi (1)
Administrator
Czwartek, 12 stycznia 2017 | 09:38:40 odpowiedz cytuj
Dzień dobry,

wciąż pracujemy nad rozwojem funkcjonalności naszego produktu, dlatego wszelkie tego typu uwagi są dla nas bardzo cenne. Dziękujemy serdecznie za sugestię, dzięki takim wiadomościom jesteśmy w stanie udoskonalać nasz produkt wychodząc na przeciw oczekiwaniom użytkowników.

Pozdrawiamy serdecznie,
Zespół DietMap


Zaloguj się aby dodać post.