Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.

Diet map



Popularne wątki na forum
Najnowsze wątki na forum
Aplikacja 3 Wtorek, 15 października 2019 | 19:04:07
Nie działa aplikacja na twlefon 3 Piątek, 4 października 2019 | 08:09:11
Handbags pose toxic threat to children 1 Czwartek, 18 lipca 2019 | 03:43:30
Aplikacja dietmap 2 Poniedziałek, 20 maja 2019 | 07:56:27
powrót
  • Wasze pomysły na DietMap (21)
     
     

Listonic

Płeć: kobieta
początkujący
posty: 2
Dołączyła: 2017-03-13
Wtorek, 14 marca 2017 | 13:16:05 odpowiedz cytuj
Bardzo dużo osób korzysta z programu Listonic. Dobrze jakby można było listę zakupów po prostu tam zaimportować. Bo wydruk na dwie strony z jednego dnia to tragedia. Ile to drzew się marnuje. Powinna być jakaś skala wydruku chociaż. No i żeby importowała się lista np. razy 4. Czyli dla standardowej polskiej rodziny.
Odpowiedzi (1)
Płeć: mężczyzna
początkujący
posty: 2
Dołączył: 2017-01-03
Poniedziałek, 20 marca 2017 | 22:45:30 odpowiedz cytuj

Mhm, próbowałem coś takiego samemu zrobić. Tutaj oprócz lenistwa administracji DietMap mamy jednak też pewnie ograniczenia od Listonic.
Ich już przestażałe przyciski (znane z różnych stron kulinarnych) dodają do listy pełną nazwę produktu pomijając jego wagę. Czyli:

Pomidor (duży) - 100g i Pomidor (duży) - 25g listonic pokaże jako:

Nazwa: Pomidor (duży) - 100g Waga: 0g
Nazwa: Pomidor (duży) - 25g Waga: 0g

Czyli łatwo o błąd w zakupach jeżeli nie jesteśmy bardzo uważni.
Tutaj wina Listonica, bo dawno nic nie robili w kierunku aktualizaji tych przycisków.

ALE! Nic nie stoi na przeszkodzie żeby Dietmap sam zrobił porządną listę zakupów.

Co do sumowania wielu list zakupów... cóż. Zgłaszałem to administracji na początku stycznia. Do dziś nic takiego nie powstało.
Tak jak pisałem wcześniej - nie jestem zawodowym programistą, a sam w dwa wieczory napisałem sobie taki skrypt do sumowania dwóch list zakupów.

Tutaj po prostu nie ma chęci do działania ze strony Dietmap. Tylko dziękują za informacje i wrzucają do śmietnika podpisanego "sugestie".


Zaloguj się aby dodać post.