Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.

Diet map



Popularne wątki na forum
Najnowsze wątki na forum
Aplikacja 3 Wtorek, 15 października 2019 | 19:04:07
Nie działa aplikacja na twlefon 3 Piątek, 4 października 2019 | 08:09:11
Handbags pose toxic threat to children 1 Czwartek, 18 lipca 2019 | 03:43:30
Aplikacja dietmap 2 Poniedziałek, 20 maja 2019 | 07:56:27
powrót
  • Diety DietMap (20)
     
     

Cukier i insulina- PILNE

Płeć: kobieta
początkujący
posty: 5
Dołączyła: 2016-06-11
Piątek, 7 kwietnia 2017 | 12:11:37 odpowiedz cytuj
Witam,

od stycznia stosuję dietę Hashimoto. Schudłam od tego czasu 6kg, hormony tarczycowe też w normie, przeciwciała spadły do normy, ale za to glukoza na czczo 106 ( przy normie do 100), a insulina na poziomie 10. Co teraz? Czy można połączyć dietę Hashimoto z cukrzycową? Bardzo proszę o szybką odpowiedź. Oczywiście do lekarza też się wybieram.
Odpowiedzi (3)
Płeć: kobieta
początkujący
posty: 2
Dołączyła: 2017-04-10
Środa, 12 kwietnia 2017 | 16:16:17 odpowiedz cytuj
Nie jestem dietetykiem, jednak posiadam wykształcenie medyczne. Proszę mi wierzyć, że cukier 106 na czczo jest dobrym wynikiem. :)
Płeć: kobieta
Ekspert
posty: 224
Dołączyła: 2016-05-16
Niedziela, 8 kwietnia 2018 | 13:24:41 odpowiedz cytuj
Dzień dobry.
Stosuję dietę Hashimoto. Bardzo trudno mi zrzucić wagę, ale nie poddaję się, bo czasami udawało się.
Chciałam zapytać, czy można z mojej diety na DietMap usunąć potrawy z bananami i winogronami. Wiem, że sama mogę sobie zmienić, ale potem w następnych posiłkach zmieniają się potrawy. Mam problemy z cukrem a banany i winogrona powodują, że zaczyna mi świrować glukoza w górę i w dół. Poza tym nie lubię winogron od dziecka. Naleśniki na słodko też by się przydało usunąć z kolacji, wolę surowe owoce, jak pomarańcza, czy jabłka lub mix sałat i kanapkę z wędliną, albo leczo. Słodkie posiłki jakoś mi nie pasują. Wolę konkrety.
Pozdrawiam, Alicja.
Administrator
Poniedziałek, 9 kwietnia 2018 | 09:36:30 odpowiedz cytuj
Pani Alicjo,
zachęcam do kontaktu mailowego. Pomożemy i podpowiemy Pani, w jaki sposób zmodyfikować Pani dietę, by dostosowac ją do zwiększonego poziomu glukozy we krwii. Taki kontakt zapewni Pani prywatność, a nam ułatwi wypytanie o dodatkowe szczegóły Pani zdrowia, które są niezbędne do dokonania tychże modyfikacji.

Pozdrawiam serdecznie,
Anna Kowalczyk
Dietetyk DietMap

Zaloguj się aby dodać post.