Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.

Diet map



Popularne wątki na forum
Najnowsze wątki na forum
Aplikacja 3 Wtorek, 15 października 2019 | 19:04:07
Nie działa aplikacja na twlefon 3 Piątek, 4 października 2019 | 08:09:11
Handbags pose toxic threat to children 1 Czwartek, 18 lipca 2019 | 03:43:30
Aplikacja dietmap 2 Poniedziałek, 20 maja 2019 | 07:56:27
powrót
  • Diety DietMap (20)
     
     

Dwudaniowe śniadania i kolacje - dlaczego?

Płeć: kobieta
początkujący
posty: 1
Dołączyła: 2017-08-28
Środa, 30 sierpnia 2017 | 18:36:04 odpowiedz cytuj
Witam,

Zastanawiam się, dlaczego nie tylko biady ale i śniadania i kolacje w diecie zbilansowanej (jak i w cukrzycowej) 2200 kalorii są podwójne? Przygotowywanie na kolację i zupy i szaszłyków, albo na śniadanie i jogurtu i kanapek jest czasochłonne. Czy to jest jakaś dietetyczna zasada, że codziennie posiłki powinny składać się w sumie z 8 dań (2xśniadanie, przekąska, 2xobiad, przekąska, 2xkolacja)?

Pozdrawiam!
Odpowiedzi (2)
Administrator
Piątek, 1 września 2017 | 09:07:58 odpowiedz cytuj
Dzień dobry,

przeanalizowałam Pani profil. Ilość proponowanego jedzenia wynika z faktu, iż obecnie nie ma Pani ustawionego jakiegokolwiek deficytu kalorycznego w swoim planie żywieniowym. Z tego względu, aby zrealizować Pani zapotrzebowanie żywieniowe, zostały zaproponowane duże porcje śniadaniowe i niejednokrotnie składające się z dwóch dań - obiady. Aby zmniejszyć ilość proponowanego pożywienia, zachęcam do wygenerowania nowej diety uwzględniając w niej jej efekt redukcyjny.

W razie dodatkowych pytań lub wątpliwości, serdecznie zachęcam do ponownego kontaktu.

Pozdrawiam serdecznie,
Anna Kowalczyk
Dietetyk DietMap
Płeć: kobieta
początkujący
posty: 1
Dołączyła: 2018-08-26
Czwartek, 30 sierpnia 2018 | 20:30:45 odpowiedz cytuj
Piątek, 1 września 2017 | 09:07:58 Administrator pisze:

Dzień dobry,

przeanalizowałam Pani profil. Ilość proponowanego jedzenia wynika z faktu, iż obecnie nie ma Pani ustawionego jakiegokolwiek deficytu kalorycznego w swoim planie żywieniowym. Z tego względu, aby zrealizować Pani zapotrzebowanie żywieniowe, zostały zaproponowane duże porcje śniadaniowe i niejednokrotnie składające się z dwóch dań - obiady. Aby zmniejszyć ilość proponowanego pożywienia, zachęcam do wygenerowania nowej diety uwzględniając w niej jej efekt redukcyjny.

W razie dodatkowych pytań lub wątpliwości, serdecznie zachęcam do ponownego kontaktu.

Pozdrawiam serdecznie,
Anna Kowalczyk
Dietetyk
Piątek, 1 września 2017 | 09:07:58 Administrator pisze:

Dzień dobry,

przeanalizowałam Pani profil. Ilość proponowanego jedzenia wynika z faktu, iż obecnie nie ma Pani ustawionego jakiegokolwiek deficytu kalorycznego w swoim planie żywieniowym. Z tego względu, aby zrealizować Pani zapotrzebowanie żywieniowe, zostały zaproponowane duże porcje śniadaniowe i niejednokrotnie składające się z dwóch dań - obiady. Aby zmniejszyć ilość proponowanego pożywienia, zachęcam do wygenerowania nowej diety uwzględniając w niej jej efekt redukcyjny.

W razie dodatkowych pytań lub wątpliwości, serdecznie zachęcam do ponownego kontaktu.

Pozdrawiam serdecznie,
Anna Kowalczyk
Dietetyk DietMap
Piątek, 1 września 2017 | 09:07:58 Administrator pisze:

Dzień dobry,

przeanalizowałam Pani profil. Ilość proponowanego jedzenia wynika z faktu, iż obecnie nie ma Pani ustawionego jakiegokolwiek deficytu kalorycznego w swoim planie żywieniowym. Z tego względu, aby zrealizować Pani zapotrzebowanie żywieniowe, zostały zaproponowane duże porcje śniadaniowe i niejednokrotnie składające się z dwóch dań - obiady. Aby zmniejszyć ilość proponowanego pożywienia, zachęcam do wygenerowania nowej diety uwzględniając w niej jej efekt redukcyjny.

W razie dodatkowych pytań lub wątpliwości, serdecznie zachęcam do ponownego kontaktu.

Pozdrawiam serdecznie,
Anna Kowalczyk
Dietetyk DietMap
Dobry wieczór, właśnie zastanawiałam się nad tym samym, jestem na diecie redukcyjnej z tym, że ustawiłam sobie, że w ciągu 6 miesięcy chcę zrzucić 10 kg, powinnam zjadać około 2300 kcal ale tak jak koleżanka z pierwszego posta - mam śniadanie np. owisianka + kanapka, z czego w takim razie u mnie to wynika? czy zamiast zrzucić kilogramy nie stanie się na odwrót?
Pozdrawiam :-)



Zaloguj się aby dodać post.