Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.

Diet map

plec_id
waga
ile_schudnac
wzrost
wiek
aktywnosc_id
start
finish
days
weeks
schudnacNaTydzien
mniejDziennie
kaloriiDziennie
newFinishDate
swde
 • Wybór diety
 • Informacje o Tobie
 • Cele
 • Logowanie / rejestracja
 • Twoja dieta
 • Płatność

Wybierz dietę

Chcę schudnąć
?
Chcę schudnąć
Wybierz jedną z naszych diet i osiągnij wymarzoną wagę z planem żywionoiwym dopasowanym do twoich potrzeb!
Chcę utrzymać wagę
?
Chcę utrzymać wagę
Odżywiaj się smacznie i zdrowo z dietą przygotowaną przez naszych ekspertów i dopasowaną do twoich preferencji!
Dieta wygodna
?
Dieta wygodna

Idealna propozycja zbilansowanej diety w wygodnej formie. Menu skomponowane z dostępnych i praktycznych produktów. Zbilansowane posiłki: proste śniadania, powtarzające się dania obiadowe, wygodne przekąski, kolacje bez gotowania. Wszystko w formie zbilansowanego i dopasowanego do potrzeb jadłospisu, który dostarcza niezbędnych składników odżywczych (białek, tłuszczów i węglowodanów) oraz witamin i składników mineralnych.

Dieta tania
?
Dieta tania

Alternatywa dla drogich i skomplikowanych planów żywieniowych. W diecie taniej menu komponowane jest z dostępnych i niedrogich produktów spożywczych, a posiłki są proste i szybkie w przygotowaniu. Jadłospis ułożony jest tak, aby dostarczał wszystkich niezbędnych składników odżywczych.

Dieta zbilansowana
?
Dieta zbilansowana

Dieta zbilansowana jest sposobem żywienia zalecanym osobom zdrowym w każdym wieku. Jej podstawę stanowi odpowiednia liczba posiłków w ciągu dnia (najczęściej 4 lub 5), prawidłowo skomponowanych, dostarczających wszystkich niezbędnych składników odżywczych (białek, tłuszczów i węglowodanów) oraz witamin i składników mineralnych. Dieta zbilansowana cechuje się odpowiednią wartością energetyczną ustaloną dla każdego indywidualnie. Jej celem jest utrzymanie prawidłowej masy ciała, zapobieganie nadwadze i otyłości oraz chorobom dietozależnym. Diety redukujące masę ciała powinny opierać się o zasady diety zbilansowanej.

Dieta w Hashimoto
?
Dieta w Hashimoto

Dieta przy Hashimoto to unikalny, holistyczny i innowacyjny sposób żywienia, którego zadaniem jest jak najlepsze wspomaganie i ochrona tarczycy oraz jej funkcji w trakcie przebiegu chorób z grupy niedoczynności tego narządu. Dieta w Hashimoto jest dietą zbilansowaną, która ze szczególnym uwzględnieniem dba o odpowiednią podaż mikroelementów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania tarczycy: cynku, selenu, jodu i żelaza. Zgodnie z najnowszymi doniesieniami nauki, dieta Hashimoto eliminuje mleko i produkty mleczne, a także gluten. Niezwykle istotna jest także odpowiednia ilość antyoksydantów w diecie, która ma za zadanie zmniejszyć lub całkowicie wygasić proces zapalny toczący się w organizmie.

Dieta bezglutenowa
?
Dieta bezglutenowa

Dieta bezglutenowa jest alternatywnym, często jedynym sposobem żywienia dla osób cierpiących na nietolerancję glutenu (białka znajdującego się w wielu zbożach: pszenicy, życie, jęczmieniu i niekiedy w owsie). Całkowitemu wykluczeniu z diety podlegają produkty zbożowe będące źródłem glutenu: mąki pszenne, jęczmienne, żytnie i owsiane oraz przetwory z nich produkowane. Ich miejsce zastępują produkty oparte o mąki kukurydziane, ryżowe, sojowe oraz skrobie z innych zbóż. Podczas diety eliminuje się również produkty, które mogą zawierać śladowe ilości glutenu: majonezy, przetwory mięsne, pasztety, itp.

Dieta cukrzycowa
?
Dieta cukrzycowa

Dieta cukrzycowa to potoczna nazwa diety o obniżonej zawartości cukrów prostych. Jest zalecanym sposobem żywienia dla osób cierpiących na cukrzycę. Z jadłospisu diabetyka eliminuje się źródła cukrów prostych (sacharozy, glukozy i fruktozy) obecne w słodyczach, słodkich napojach, owocach. Zastępowane są węglowodanami złożonym (skrobią i błonnikiem pokarmowym), występującymi w pełnoziarnistych przetworach zbożowych, nasionach roślin strączkowych i warzywach. Prawidłowo zbilansowana dieta dostarcza również pełnowartościowego białka oraz odpowiedniej ilości tłuszczów roślinnych. Celem diety jest stabilizacja stężenia glukozy we krwi oraz zapobieganie powikłaniom cukrzycy.

Dieta wegetariańska
?
Dieta wegetariańska

Wegetarianizm (łac. vegetabilis - roślinny) jest alternatywnym sposobem żywienia polegającym na wykluczeniu z codziennego jadłospisu wybranych produktów pochodzenia zwierzęcego. Najczęściej z diety eliminuje się mięso czerwone oraz drób. Podstawę diet wegetariańskich stanowią produkty zbożowe, warzywa, owoce, nasiona roślin strączkowych oraz orzechy. Wegetarianizm obejmuje kilka rodzajów diet: semiwegetarianizm, lakotowegetarianizm, laktoowowegatarianizm (najpowszechniejsza forma), weganizm, frutarianizm oraz witarianizm. Osoby rezygnujące z jedzenia produktów pochodzenia zwierzęcego kierują się różnymi względami, najczęściej są to motywy etyczne, zdrowotne, ekologiczne i humanitarne.

Dieta kopenhaska
?
Dieta kopenhaska

Zwana dietą trzynastodniową ze względu na czas jej trwania. Dieta kopenhaska to jedna z bardziej rygorystycznych diet odchudzających. Charakteryzuje się szczególnie niską wartością energetyczną oraz znacznie zmniejszoną, w porównaniu do zalecanej, zawartością węglowodanów i tłuszczów. Jadłospis diety kopenhaskiej jest ściśle określony, nie uwzględnia żadnych odstępstw. Bazuje na produktach takich jak: nabiał, chuda wołowina, kurczak, jaja, warzywa, oliwa z oliwek, kawa. Ważną zasadą diety jest spożywanie 3 posiłków dziennie w określonych odstępach czasowych.

Dieta Dukana
?
Dieta Dukana

Dieta białkowa (dieta proteinowa) jest dietą odchudzającą, autorstwa Pierre Dukana, francuskiego lekarza. Główna zasada polega na zwiększeniu spożycia białek, przy ograniczeniu spożycia węglowodanów i tłuszczów. Posiłki komponuje się w oparciu o listę dozwolonych produktów, będących głównie źródłem protein. Zalicza się do nich: chudy nabiał (serki, jogurty, maślanki, twarogi), chudy drób bez skóry, chude wędliny, ryby. Dieta dzieli się na cztery fazy, z których każda trwa określony czas. Restrykcyjność diety maleje z czasem jej trwania zaś lista produktów dozwolonych do spożycia zwiększa się.

Dieta dla aktywnych
?
Dieta dla aktywnych

Dieta dla aktywnych jest świetną propozycją dla pasjonatów zdrowego stylu życia. Cechuje się dużym zróżnicowaniem poszczególnych posiłków oraz wysoką jakością wykorzystanych produktów. Nie zawiera glutenu, a także mleka, uwzględniając tym samym tak popularne w dzisiejszych czasach nietolerancje pokarmowe. W diecie znaleźć można wiele przekąsek idealnych zarówno przed, jak i po treningu. Jej duża różnorodność sprawia, że każdy sportowiec znajdzie w niej coś dla siebie.

Kaszowy detoks
?
Kaszowy detoks

Dieta „Kaszowy detoks” oparta jest o bezglutenowe kasze, które stanowią podstawę trzech głównych posiłków. Są one źródłem wielu cennych witamin i mikroelementów. Zawierają błonnik pokarmowy, który oczyszcza nasze jelita z zalegających resztek pokarmowych, przyspieszając przy okazji przemianę materii. Dodatkowo, użyte w diecie produkty wykazują ogromny potencjał antyoksydacyjny i znakomicie normalizują gospodarkę kwasowo-zasadową ustroju. Zawarte napary ziołowe, nawadniają organizm, stanowią cenne źródło pierwiastków, regulując dodatkowo nasz metabolizm. Kaszowy detoks sprawi, że poczujesz się lepiej, odzyskasz utraconą figurę i zwiększysz witalność swojego organizmu.

Wybierz dietę
Wybór diety na tym etapie nie jest ostateczny! W każdej chwili możesz ją zmienić w swoim profilu

wstecz dalej

O Tobie

cm
Wybierz wzrost
kg
Wybierz wagę
Wybierz dzień urodzenia

Informacje


Wybierz płeć
 • co to jest?
  Aktywność fizyczna Niska

  Prowadzę siedzący tryb życia: praca za biurkiem, umysłowa (student, uczeń). Przemieszczam się samochodem lub komunikacją miejską. Nie podejmuję regularnej aktywności fizycznej od czsu do czasu uprawiam sport. Wolny czas spędzam siedząc (przed telewizorem, komputerem), wykonując drobne czynności domowe, zakupy, prace w ogrodzie.

 • co to jest?
  Aktywność fizyczna Umiarkowana

  Prowadzę siedzący tryb życia: praca za biurkiem, umysłowa (student, uczeń). Przemieszczam się komunikacją miejską, spaceruję lub jeżdżę na rowerze. Regularnie uprawiam aktywność fizyczną (np. 3 x w tygodniu basen, aerobik, tenis, taniec, jogging). Wolny czas spędzam aktywnie (np. spacerując, jeżdżąc na rowerze).

 • co to jest?
  Aktywność fizyczna Wysoka

  Prowadzę aktywny tryb życia: praca wymagająca wysiłku, fizyczne zajęcia (budowlaniec), jestem w ciągłym ruchu. Codziennie lub prawie codziennie podejmuję aktywność fizyczną. Uprawiam sport więcej niż 2 godziny dziennie (siłownia, basen, jazda konna, jazda na nartach).


Wybierz aktywność fizyczną
Wybierz ilość posiłków
Wybierz godzinę pierwszego posiłku

Twój awatar
możesz go teraz zmienić lub później w profilu

Format pliku PNG lub JPG, rozmiar zalecany 90x90px
wstecz dalej
Ile chcesz schudnąć?
 
0kg

Wybierz datę rozpoczęcia diety
Wybierz datę zakończenia diety

wstecz dalej

UWAGA! Wprowadzona przez Ciebie data zakończenia diety powoduje, że tempo twojego odchudzania musi być szybsze niż kilogram na tydzień!
Tak szybka utrata masy ciała nie jest zalecana przez dietetyków DietMap i może prowadzić, np. do zaburzeń metabolizmu i efektu jo-jo.
Pamiętaj! Prawidłowe odchudzanie w odpowiednim tempie nie odbije się negatywnie na Twoim zdrowiu, a osiągnięte w ten sposób efekty będą zadowalające i pozostaną trwałe. Sugerowany czas zakończenia diety to .
UWAGA! Wprowadzona przez Ciebie data osiągnięcia celu powoduje, że dzienny bilans kaloryczny Twojej diety musi wynosić mniej niż kilokalorii dziennie.
Tak niski bilans energetyczny jest zabroniony przez dietetyków DietMap, ponieważ może powodować poważne konsekwencje zdrowotne.
Pamiętaj! Prawidłowe odchudzanie w odpowiednim tempie nie odbije się negatywnie na Twoim zdrowiu, a osiągnięte w ten sposób efekty będą zadowalające i pozostaną trwałe. Sugerowany czas zakończenia diety to .

Zarejestruj

Wpisz adres email
Wpisane hasła są różne
Zaznaczenie zgody jest wymagane
Na podany adres email otrzymasz wiadomość z linkiem aktywującym konto!

Uzupełnij dane rejestracji lub logowania


wstecz dalej
Jesteś już o krok o rozpoczęcia diety!

Aby skutecznie zrealizować zakładany cel przygotujemy dla Ciebie plan żywieniowy na blisko kalorii dziennie
Jesteś już o krok o rozpoczęcia diety!

Aby skutecznie zrealizować zakładany cel przygotujemy dla Ciebie pełny plan żywieniowy wraz z gotowymi przepisamiwstecz dalej

Wybieram abonament

Silver
1 miesiąc
29 zł
to mniej niż 1 zł za dzień!
 • Indywidualny plan diety
 • Praktyczna aplikacja mobilna
12 dodatkowych funkcjonalności DietMap!
Kod rabatowy:
Rozpocznij
Gold
3 miesiące
59 zł
87 zł Oszczędzasz 28 zł
 • Indywidualny plan diety
 • Praktyczna aplikacja mobilna
12 dodatkowych funkcjonalności DietMap!
Kod rabatowy:
Rozpocznij
Platinum
6 miesięcy
89 zł
174 zł Oszczędzasz 85 zł
 • Indywidualny plan diety
 • Praktyczna aplikacja mobilna
12 dodatkowych funkcjonalności DietMap!
Kod rabatowy:
Rozpocznij
Diamond
12 miesięcy
149 zł
348 zł Oszczędzasz 199 zł
 • Indywidualny plan diety
 • Praktyczna aplikacja mobilna
12 dodatkowych funkcjonalności DietMap!
Kod rabatowy:
Rozpocznij
płatności obsługuje
Płacę
Zaakceptuj regulamin

Jeśli posiadasz kod rabatowy, wpisz go powyżej


wstecz

DietMap to NIE TYLKO dieta!

To stała opieka dietetyka oraz szereg dodatkowych funkcjonalności ułatwiających zarządzanie Twoim planem żywieniowym!
 • Gotowe przepisy Gotowe przepisy
  Każdy posiłek twojej diety posiada sprawdzony przepis „krok po kroku”
 • Lista zakupów Lista zakupów
  Praktyczna lista generowana przez Ciebie na dowolną liczbę dni (także w twoim telefonie)
 • Dodawanie przekąsek Dodawanie przekąsek
  Możliwość dodawania zjedzonych przekąsek Wiedząc co zjadłaś naprawimy twoją dietę!
 • Ulubione posiłki i wymiana Ulubione posiłki i wymiana
  Dodawaj posiłki do ulubionych i z łatwością wprowadzaj je do swojej diety
 • Ulubione dni i wymiana Ulubione dni i wymiana
  Oznaczaj dni jako ulubione i skutecznie chudnij jedząc to co lubisz!
 • Dynamiczna dieta Dynamiczna dieta
  Zjadłaś za duże śniadanie? Wprowadź zmiany a program sam dopasuje dalszy plan twojej diety.
 • Aplikacje mobilne Aplikacje mobilne
  Twoja dieta również na telefonie i tablecie
 • Przypomnienia o posiłkach Przypomnienia o posiłkach
  Alerty przypominające o posiłkach zagwarantują regularność twojej diety
 • Kontroler wagi Kontroler wagi
  Na gorąco kontroluj postępy w spadku masy ciała
 • Moje wyniki Moje wyniki
  Monitoruj strukturę spożytych wartości odżywczych
 • Kalkulator kalorii Kalkulator kalorii
  Umożliwia błyskawiczne sprawdzenie kaloryczności dowolnego produktu
 • Dodawanie własnych potraw Dodawanie własnych potraw
  Dodawaj własne potrawy i wykorzystuj je w swojej diecie