Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.

Diet mapPiątek, 15 grudnia 2017 | 10:02:48 Koniec z ociąganiem się!
Mija czas inwentur, więc więcej siły i czasu na przygotowanie posiłków i zakupy niezbędnych produktów. Zwarta i gotowa postaram się zrzucić zbędne kilogramy, bo na razie przybieram i nie mogę zrzucić. Nie będę ukrywać, że liczne pierniczki pomagają w zdobywaniu, nie w gubieniu. Ale jestem dobrej myśli!

Witajcie na powrót jaglanki, gryczana kaszo warzywka gotowane i soczewico:)

Zmieniłam w październiku pracę, mam bliżej i szybciej kończę, więc mam całe popołudnie! To mnie nastraja optymistycznie i wierzę, że dieta ma teraz sens. Moja Hashiszka musi mi ustąpić, uspokoić hormony. Menopauza też musi się uspokoić, bo w przeciwnym razie będzie ciężko. Może macie jakieś dobre rady, by wspomóc mój optymizm i przekuć w czyn?


Komentarze (2)
Poniedziałek, 18 grudnia 2017 | 09:40:56 ankowalczyk 325

Dzień dobry Pani Alicjo, cieszę się, że wróciła Pani do naszej DietMapowej ekipy. Trzymam mocno kciuki za postanowienia i wytrwałość. Zbliżający się Nowy Rok jest najlepszym czasem na zmiany. Gdyby pojawiły się jakiekolwiek wątpliwości serdecznie zachęcam do ponownego kontaktu. Pozdrawiam serdecznie, Anna Kowalczyk Dietetyk DietMap

Wtorek, 26 grudnia 2017 | 21:49:49 alka666 224

Dziękuję Pani Aniu. Mam nadzieję, że trudny czas świąt mam już za sobą i teraz ostro wezmę się do pracy. Będzie mi potrzebne wsparcie. Bardzo! Mam pytanie (bo nie mogę znaleźć) - czy mogę jeść galart z kurczaka lub indyka? No taką galaretę na zimno z gotowanym kurczakiem, zieloną pietruszką i marchewką? Jedna przygotowana przeze mnie porcja ma około 130 g. Pytam, bo nie mogę znaleźć tej potrawy w swoich zamiennikach. W ogóle nie widzę gotowanego kurczaka, a tak bardzo lubię, bardziej od smażonego, czy pieczonego. Pozdrawiam poświątecznie!