Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.

Diet mapŚroda, 27 grudnia 2017 | 06:26:12 Zrzucę, czy nie zrzucę? - oto jest pytanie!
Dzisiaj zaczęłam od omleta z papryką i zieloną pietruszką. Chleb gryczany nadal sama sobie piekę, sporadycznie kupuję gotowy. Na drugie śniadanie wrzuciłam porcję gotowanej piersi z kurczaka, bo nie znalazłam galartu z kurczaka i indyka z marchewką i zieloną pietruszką. Ma około 150 g. Do obiadu została mi ryba po grecku ze świąt (na oliwie z oliwek podsmażam i duszę cebulę i paprykę, dodaję ketchup i zalewam duszoną mirunę. Kawałek ma około 200-250 g. Potem jaglanka na mleku kokosowym z połową pomarańczy, a na kolację pomidor i chleb gryczany. Jeśli nie dostanę pomidora, albo będą nieapetyczne, wypiję sok pomidorowy 200 ml.


Komentarze (3)
Środa, 27 grudnia 2017 | 09:11:37 ankowalczyk 325

Pani Alu, zachęcam do inspirowania się posiłkami kolacyjnymi zaproponowanymi w portalu DietMap. Będzie prościej i bardziej pełnowartościowo, bowiem sok pomidorowy/pomidor z chlebem stanowi jednak posiłek małowartościowy. Warto zadbać o to, by w każdym posiłku znalazło się pełnowartościowe źródło białka np. z mięsa, mleka, bądź produktów mlecznych czy jaj. W przypadku pojawienia się jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, serdecznie zachęcam do ponownego kontaktu. Pozdrawiam serdecznie, Anna Kowalczyk Dietetyk DietMap

Środa, 27 grudnia 2017 | 12:26:24 alka666 224

Bardzo chętnie, Pani Aniu, zamienię pomidora na mięso lub jajo gotowane. Dziękuję za dobrą radę, rozejrzę się po kolacjach i coś na dziś wybiorę. Pewno mięsne danie (pierś gotowaną z kurczaka z sałatą i cebulą? albo pierś w sosie czosnkowym z jogurtu naturalnego?). Sprawdzę jak to wygląda kalorycznie. Rano jadłam omlet, w południe rybę, więc kawałek mięsa na wieczór będzie dobrze?

Środa, 27 grudnia 2017 | 12:37:41 alka666 224

Przesadziłam nieco z kurczakiem. Sprawdziłam, dużo serowych przekąsek, trochę kanapek z wędliną. Mam apetyt na serek z rzodkiewką President, albo Piątnicy 3% bez dodatków.