Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.

Diet mapSobota, 28 października 2017 | 09:31:40 Dzień 1
Witam wszystkich, którzy moze będa to czytać
Zaczynam odchudzanie. Kolejny raz,Kilka odtatnich diet nie udało mi sie przeprowadzic do końca, chudłam 5 kg i nabierałam ich spowrotem. Obecnie startuje z waga 66.4 chicałabym osiągnąc wage 47 kg ale jeżeli miałąbym wazyc 66 kg to tylko i wyłącznie z powodu mięśni.
Dlaczego sie odchudzam? Z jasnych i oczywistych przyczyn chce byc chuda ale i silna. Od jakis dwóch lat zmagam się z idealna sylwetką, na pierwszej diecie schudłam 8 -10 kg zakończyłam diete z waga 59 kg ale jak widac dopadł mnie efekt jojo w ciągu roku wróciłam do podobnej wagi z przed diety. Jednak zauważyłam jedna rzecz mimo iz waqże więcej w mojej sylwetce nie zmieniło sie dużu. Nie leja sie boki i nie mam na plecach fałdek (jakies tam są ,wiadomo ale nie są to duże fałdy które pod opcisą bluzka wyglądają jak boczek). Oduczyłam sie jeśc śmieciowe jedzenie (oprócz pizzy) Ale nie ciągnie mnie do frytek, hamburgerów, mrożonek, szubkich dań do mikrofalówki. A pizze jem tylko robiona swoją. Nie moge jednak wyzbyc się jadania słodkośći . Choc juz dawno nie piekę ciast i nie robie deserów na batonika czy wafelka lub kilka cukierków sie pokuszę. Moze to źle mozę właśnie jakbym piekła ciasta to zjadało by się tego mniej. Moim najwiekszym sukcesem jest odzywczajenie sie od chipsów. Dawniej musiałam zjadac jedną paczke dziennie teraz długo sie zastanawiam czy rzeczywieście mam ochote na chipsy przy filmie.
Muszę zaznaczyć,mże i od mięsa powoli odchodze bęę się starała zjadać go jak najmniej.
Mam nadzieje że z tą dietą schudnę i juz nie bede chciała napychać żołądka czym popadnie.
Moje postanowienia:
1. trzymać się diety
2. ćwiczyc codziennie od pon do pt 50 min z gym
3. w wolne soboty i niedziele zrobic dwa treningi
5 pic wode


Komentarze (1)
Poniedziałek, 30 października 2017 | 09:04:53 ankowalczyk 325

Pani Kamilo, to bardzo poważne postanowienia. Ich analiza pozwoliła mi obiektywnie ocenić, że z całą pewnością muszą one wpłynąć na redukcję masy ciała. Potrzeba jedynie samodyscypliny i determinacji. Jednakże głęboko wierzę, że tego Pani nie zabraknie. Gdyby pojawiły się jakiekolwiek pytania, serdecznie zachęcam do ponownego kontaktu. Pozdrawiam serdecznie, Anna Kowalczyk Dietetyk DietMap