Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.

Diet map
Poniedziałek, 16 lutego 2015 | 15:57:00 Postne postanowienia

W środę zaczyna się Wielki Post. Dla wielu to idealny moment na postanowienia, najczęściej dietetyczne. Ja też zachęcam Was do wprowadzenia chociaż jednej pozytywnej zmiany w Waszym żywieniu.

Pamiętajcie, aby odpowiednio się do niej przygotować. Oto mała podpowiedź jak zrobić to w 3 prostych krokach:

Poznaj swoją motywację, najsilniejsza płynie z nas. Jeśli sami postanowimy, że coś zmieniamy, mamy większą szansę na sukces niż w momencie, w którym zrobimy to dla kogoś.

Zastanów się czy jesteś gotowy? Zarówno wielki jak i małe zmiany wymagają poświęcenia nieco uwagi uwagi. Cały proces potrzebuje odpowiedniego czasu, a z naszej strony cierpliwości oraz silnej woli. Jeśli jesteś zdeterminowany do zmiany zastanów się czy udźwigniesz wszystko to, co ta zmiana ze sobą przyniesie. Jeśli w danym momencie zajmują cię inne, bardziej istotne sprawy to znak, że warto odłożyć plany na później

Ustal realny cel i deadline. Potem wytrwale do niego dąż. Miej na uwadze pozytywy, które przyniesie zmiana. To niezły motywator! Np. jeśli to tej pory nie biegałeś, nie oczekuj, że będziesz w stanie robić to codziennie. Lepiej założyć, ze pójdziesz pobiegać raz na dwa dni i trzymać się tego postanowienia.


MOTYWATOR ODE MNIE DLA WAS :) Nie prześpijcie momentu!

Gandhi mawiał:
Komentarze (2)
Poniedziałek, 16 lutego 2015 | 16:56:40 karinka 36

:D bardzo fajne zasady

Poniedziałek, 16 lutego 2015 | 19:14:01 Ewa82 40

ciekawe!