Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.

Diet mapPiątek, 8 lipca 2016 | 10:09:05 2kg w trzy dni
Wiem że nieładnie się chwalić.

Wiem też, że te pierwsze 2kg czy nawet 5kg przyjdzie łatwiej niż kolejne.

A mimo to się cieszę, bo jest piątunio, mam 107 na liczniku i czuję się super. Wczoraj zafundowałem sobie spacerek przez całe miasto i to na głodniaka, po 8km ledwo wdrapałem się na 3 piętro aby zjeść spóźnioną kolację, ale było warto :)

Mam tylko niepokojące wrażenie, że dietmap w diecie wygodnej nadużywa pieczywa żytniego. Jest wygodne ale dzisiejsze śniadanie, powieczorek i kolacja to w sumie 7 kanapek... uwielbiam pieczywo ale tyle to nawet bez diety rzadko jadłem :D. Muszę też coś przyoszczędzić dziś w posiłkach bo wieczorem szykuje się jakieś piwo (w liczbie pojedynczej tym razem bo zazwyczaj piątkowe spotkanie z przyjaciółmi oznaczało piwo w liczbie poczwórnej)


Komentarze (3)
Piątek, 8 lipca 2016 | 10:47:30 kasiacleo 367

Gratuluję spadku wagi :)

Piątek, 8 lipca 2016 | 15:28:37 ankowalczyk 325

Dzień dobry, witamy w społeczności DietMap. Pana wynik na wadzę mówi sam za siebie. Ciężka praca (której dopiero początek) zdecydowanie popłaca. Bardzo się cieszę, że dieta DietMap przynosi efekty. Jeśli chodzi o pieczywo, a dokładnie jeśli jego ilość w diecie jest dokuczliwa, zachęcam do wypróbowania opcji "wymień posiłek". Życzę Panu ogromnej siły i wytrwałości, a ze swojej strony służę pomocą i dietetyczną radą. Pozdrawiam serdecznie: Anna Kowalczyk Dietetyk DietMap

Piątek, 8 lipca 2016 | 21:50:59 arszemelika 29

Gratuluję! Dobra robota! :)