Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.

Diet mapWtorek, 26 lipca 2016 | 07:50:05 doczołgać się do wakacji
Waga stoi tam gdzie stała (w łazience) i pokazuje tyle ile tydzień temu. Prąd mi jakby odcięło i 2 razy ciężej mi do czegokolwiek się zabrać.

Może to efekt "ostatniego tygodnia" przed urlopem i organizm przechodzi w tryb stand-by? Żeby nabrać energii i później ze zdwojoną siłą walczyć z tymi wszystkimi przeciwnościami losu jakie każdego na wakacjach spotykają?

Nie oszukujmy się, urlopy są dla twardzieli potrafiących jedną ręką grać w pingponga z córką, drugą robić kanapki na wycieczkę, nogą odganiać się od drugiej córki chcącej właśnie teraz wspiąć się po tacie i zawisnąć na lampie a paszczą walczyć z małżonką na argumenty dlaczego właśnie dziś nie moglibyście zostać na kwaterze i pooglądać telewizji.

Potem w tłumie podobnych straceńców zdobywacie jakąś górę albo dolinę, las, jezioro, kawałek plaży i resztę dnia spędzacie wśród rozwrzeszczanych dzieci, spasionych tatuśków i ostrych mamusiek pokrzykujących to na pacholęta to na swoich mężczyzn.

Do tego wszystkiego nie można pozwolić sobie na ciastko do kawy ani za wiele wina z serem wieczorem bo przecież dieta!

Dodatkowo za to wszystko się płaci zamiast dostawać kasę za pracę w trudnych warunkach... paranoja :)
Komentarze (2)
Wtorek, 26 lipca 2016 | 09:20:02 kasiacleo 367

Świetne podsumowanie tego jak często czujemy się na urlopie :) życzę, żeby jednak nie było tak tragicznie ;) mnie też czeka walka z 2 czortów i pilnowanie się na diecie podczas gdy one będą zajadać słodkości i lody :)

Czwartek, 28 lipca 2016 | 09:53:29 ankowalczyk 325

Co za niebywały dystans do siebie, a także wesoła nuta ironii wyczuwalna w każdym praktycznie zdaniu. Myślę, że ropy, a więc spacery, wędrówki i "ciężka urlopowa harówka" także sprzyja odchudzaniu. Wychodzimy wtedy zza biurek i staramy się coś zobaczyć, czegoś doświadczyć. Aktywny wypoczynek ma naprawdę bardzo wiele zalet, dlatego też czasami warto się otworzyć na nowy rodzaj urlopowego szaleństwa. Gorąco trzymam kciuki za pogodę i dobre nastawienie w trakcie wyczekiwanego urlopu. Pozdrawiam serdecznie: Anna Kowalczyk Dietetyk DietMao