Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.

Diet mapZadaj pytanie dietetykowi

Wypełnij wszystkie wymagane pola

Jak bezpiecznie, mądrze i na dłużej przejść na dietę wege?

odżywianie, lifestyle | 19.07.2016
Jak bezpiecznie, mądrze i na dłużej przejść na dietę wege?

Chcesz przejść na dietę wege, ale nie wiesz jako to zrobić, żeby dostarczyć sobie wszystkich niezbędnych składników? Już kilka razy próbowałeś przejść na dietę wege, ale zawsze wracałeś do jedzenia produktów odzwierzęcych? Dieta wege wydaje Ci się skomplikowana, czasochłonna i droga, i to powstrzymuje Cię przed decyzją? Warsztaty te są dla Ciebie!!! :)

Serdecznie zapraszamy na warsztat pt." Jak bezpiecznie, mądrze i na dłużej przejść na dietę wege?”, który odbędzie się w dniu 20 lipca (środa), w godzinach 17.30-20.30 w Znajomi Znajomych ul. Wilcza 58A

Hanna Stolińska opowie o tym jakie składniki są ważne na diecie wegańskiej i w jakich produktach występują, czyli na co zwrócić szczególną uwagę komponując swoje posiłki. Alicja Szepietowska pokaże jak przygotować wegańskie posiłki na cały dzień, będziecie mieli okazję ich spróbować. Opowiemy o tym jakie produkty wybierać, gdzie je kupować, jak ułatwić sobie pracę w kuchni, żeby było smacznie, zdrowo, ale też szybko. Opowiemy jak wytrwać w diecie roślinnej, jak najlepiej zacząć, co nas wspiera, co jest istotne, gdzie szukać informacji i wspracia.

Zobacz także