Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.

Diet map



Popularne wątki na forum
Najnowsze wątki na forum
Aplikacja 3 Wtorek, 15 października 2019 | 19:04:07
Nie działa aplikacja na twlefon 3 Piątek, 4 października 2019 | 08:09:11
Handbags pose toxic threat to children 1 Czwartek, 18 lipca 2019 | 03:43:30
Aplikacja dietmap 2 Poniedziałek, 20 maja 2019 | 07:56:27
powrót
  • Funkcjonalności programu (34)
     
     

nadgorliwa opieka diet map

Płeć: kobieta
początkujący
posty: 5
Dołączyła: 2014-10-26
Wtorek, 11 listopada 2014 | 18:23:43 odpowiedz cytuj
Czasami zmieniam coś w śniadaniu , zamiast gram podam sztuki czy chcę sprawdzić jakiś produkt czy nie przekroczy dziennych kalorii i opieka systemu kasuje mi mój misternie zaplanowany obiad by naprawić mój błąd.
a wystarczyło by ostrzeżenie i pytanie CZY SYSTEM DIET MAP MA NAPRAWIĆ PROBLEM DIETETYCZNY I OBNIZYĆ WARTOŚĆ KOLEJNYCH POSIŁKÓW? Dopiero potwierdzenie by wprowadzało zmiany
Odpowiedzi (4)
Administrator
Środa, 19 listopada 2014 | 09:56:19 odpowiedz cytuj
Wtorek, 11 listopada 2014 | 18:23:43 dzikaluna pisze:

Czasami zmieniam coś w śniadaniu , zamiast gram podam sztuki czy chcę sprawdzić jakiś produkt czy nie przekroczy dziennych kalorii i opieka systemu kasuje mi mój misternie zaplanowany obiad by naprawić mój błąd.
a wystarczyło by ostrzeżenie i pytanie CZY SYSTEM DIET MAP MA NAPRAWIĆ PROBLEM DIETETYCZNY I OBNIZYĆ WARTOŚĆ KOLEJNYCH POSIŁKÓW? Dopiero potwierdzenie by wprowadzało zmiany
Dzień dobry

Tworząc program staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom wszystkich użytkowników. Pani uwaga jest dla nas cenna w związku z tym wdrażamy działania i pracujemy nad poprawą opieki naszej aplikacji nad Państwa planami żywieniowymi.

Pozdrawiam serdecznie
dietetyk
DietMap


Płeć: kobieta
początkujący
posty: 2
Dołączyła: 2015-09-19
Wtorek, 22 września 2015 | 17:26:05 odpowiedz cytuj
Mało tego co piszesz dzikaluna,mi się zdarzyłą taka sytuacja:ok 18 zmieniłam kolację na coś innego,i w związku z tym także zniknął mój cały dzienny plan, który jednak już zrealizowałam. Wszystko się zmieniło, łącznie z ilością kalorii, które były przeznaczone na ten dzień. Bez sensu zmienić mi śniadanie, drudie i obiad, które już zjadłam!!!!
Płeć: kobieta
początkujący
posty: 1
Dołączyła: 2016-10-07
Wtorek, 18 października 2016 | 14:31:26 odpowiedz cytuj
Witam,

U mnie takze pojawia sie podobny problem, gdy np. chce wymienic posilek, i co dziwne wybieram nawet taki mniej kaloryczny ,a program automatycznie zmienia mi posilki na caly dzien , ucinajac mi ok. 200 kcal w danym dniu, mimo tego, ze dokonujac wymiany posilku nie zwiekszylam jego kalorycznosci.
Administrator
Czwartek, 20 października 2016 | 09:58:44 odpowiedz cytuj
Wtorek, 18 października 2016 | 14:31:26 Lilith2105 pisze:

Witam,

U mnie takze pojawia sie podobny problem, gdy np. chce wymienic posilek, i co dziwne wybieram nawet taki mniej kaloryczny ,a program automatycznie zmienia mi posilki na caly dzien , ucinajac mi ok. 200 kcal w danym dniu, mimo tego, ze dokonujac wymiany posilku nie zwiekszylam jego kalorycznosci.

Program zmienia kaloryczność posiłków za sprawą obecności "strażnika kalorii". Aby zniwelować jego działanie, nale zy go wyłączyć wchodząc w ustawienia profilu. Jeśli zaś program modyfikuje pozostae posiłki, to zawsze wymieniana potrawa jest mniej kaloryczna, niż danie je zastępujące. Stąd też pojawiające się ostrzeżenie i modyfikacja planu żywieniowego.

W razie dodatkowych wątpliwości zachęcam do kontaktu.

Pozdrawiam serdecznie,
Anna Kowalczyk
Dietetyk DietMap


Zaloguj się aby dodać post.