Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.

Diet map



Popularne wątki na forum
Najnowsze wątki na forum
Aplikacja 3 Wtorek, 15 października 2019 | 19:04:07
Nie działa aplikacja na twlefon 3 Piątek, 4 października 2019 | 08:09:11
Handbags pose toxic threat to children 1 Czwartek, 18 lipca 2019 | 03:43:30
Aplikacja dietmap 2 Poniedziałek, 20 maja 2019 | 07:56:27
powrót
  • Problemy techniczne (85)
     
     

zmiana posiłku z użyciem filtrów "tani", "szybki"

Płeć: mężczyzna
cj7
początkujący
posty: 1
Dołączył: 2015-09-08
Wtorek, 8 września 2015 | 22:54:09 odpowiedz cytuj
Witam, nie mogę znaleźć opcji zmiany posiłku na "tani" lub "szybki" - a taką informację znalazłem w przewodniku. Po kliknięciu "wymień posiłek" nie widzę takiej opcji...
Odpowiedzi (3)
Administrator
Piątek, 11 września 2015 | 09:21:41 odpowiedz cytuj
Dzień dobry,

niestety musiał Pan źle zrozumieć informacje zawarte w przewodniku, gdyż w naszym programie nie ma możliwości wymiany posiłków z użyciem przedstawionych przez Pana opcji. Jeżeli jednak zależy Panu na tanich posiłkach, polecamy wybrać proponowaną przez nas dietę TANIA. Zawiera ona potrawy skomponowane z produktów, które zostały specjalnie dobrane uwzględniajac ich tygodniowe koszty zakupu.

W razie dalszych pytań zachęcamy do kontaktu.
Pozdrawiam :)
Płeć: mężczyzna
początkujący
posty: 1
Dołączył: 2016-10-08
Sobota, 8 października 2016 | 17:26:23 odpowiedz cytuj
Piątek, 11 września 2015 | 09:21:41 Administrator pisze:

Dzień dobry,

niestety musiał Pan źle zrozumieć informacje zawarte w przewodniku, gdyż w naszym programie nie ma możliwości wymiany posiłków z użyciem przedstawionych przez Pana opcji. Jeżeli jednak zależy Panu na tanich posiłkach, polecamy wybrać proponowaną przez nas dietę TANIA. Zawiera ona potrawy skomponowane z produktów, które zostały specjalnie dobrane uwzględniajac ich tygodniowe koszty zakupu.

W razie dalszych pytań zachęcamy do kontaktu.
Pozdrawiam :)

Też szukałem tej funkcjonalności.

Strona: http://dietmap.pl/pl/profil-uzytkownika/praktyczne-wskazowki

"4. Przygotowywanie posiłków z mojej diety zajmuje zbyt dużo czasu. Jak temu zaradzić?

Pamiętaj, że możesz w łatwy i szybki sposób dostosowywać plan swojej diety. Wymieniaj posiłki, których przygotowanie sprawia Ci największą trudność. Szukaj prostych posiłków w bazie używając filtra „szybki” podczas procesu wymiany."

Nie wiem za bardzo jak inaczej możena zrozumieć tą odpowiedź.

I to samo dotyczące drugiego taga:

"5. Zakup produktów do przygotowania posiłków z mojej diety kosztuje dużo pieniędzy. Jak temu zaradzić?

Pamiętaj, że możesz w łatwy i szybki sposób dostosowywać plan swojej diety. Wymieniaj posiłki, które są zbyt drogie w przygotowaniu. Szukaj tanich posiłków w bazie używając filtra „tani” podczas procesu wymiany."

Płeć: kobieta
początkujący
posty: 1
Dołączyła: 2018-06-19
Czwartek, 5 lipca 2018 | 16:13:15 odpowiedz cytuj
Podbijam pytanie, czy ktoś z zespołu dietmap mógłby się odnieść do tego co napisał Pan Mateusz? Gdzie jest ten obiecany filtr?

pozdrawiam,
Kasia


Zaloguj się aby dodać post.