Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.

Diet map



Popularne wątki na forum
Najnowsze wątki na forum
Aplikacja 3 Wtorek, 15 października 2019 | 19:04:07
Nie działa aplikacja na twlefon 3 Piątek, 4 października 2019 | 08:09:11
Handbags pose toxic threat to children 1 Czwartek, 18 lipca 2019 | 03:43:30
Aplikacja dietmap 2 Poniedziałek, 20 maja 2019 | 07:56:27
powrót
  • Funkcjonalności programu (34)
     
     

dieta Hashimoto - zamiana posiłków, do poprawy

Płeć: kobieta
początkujący
posty: 2
Dołączyła: 2016-05-15
Niedziela, 15 maja 2016 | 21:15:04 odpowiedz cytuj
Witam
Chciałam zamienic posiłek ze względu na brak produków, niestety do wyboru mam: wszystkie lub o przybliżonej kalorycznosci+/- 20 . Nie powinno byc tak,ze powinny pojawiac sie tylko takie , które wolno w danej diecie? Jak nie mogę pieczywa zwyklego tylko bezglutenowe, czy laktozy, to po co propozycja chleba pełnoziarnistego lub jogurtów?
Przy wszystkich mam problem z zamiana:( Poza tym mam wrażenie ,ze przy jadłospisie jest kilka propozycji i w kółko te same. Troche jestem rozczarowana, bo propozycje raczej nie dla osób pracujących
Odpowiedzi (3)
Płeć: kobieta
początkujący
posty: 1
Dołączyła: 2018-03-01
Piątek, 2 marca 2018 | 16:02:14 odpowiedz cytuj
Witam. Jestem raczkująca jeśli chodzi o dietę Hashimoto w Państwa programie. Nie czytałam całości ale już pojawiają się pytania , co z produktami uczulającymi (alergicznymi) na które mam uczulenie bądź mogę zareagować alergicznie . Jestem świeżo po przebytych testach alergicznych żywnościowych ,a Państwo komponując dietę na samym początku nawet nie zapytali o taką ewentualność. Uważam że jest to bardzo ważne . Uczulenie na orzechy czy kakao w bardzo dużym stopniu , w mniejszym na ryby typu dorszowate itp żywieniowe produkty . Pozdrawiam
Płeć: kobieta
początkujący
posty: 1
Dołączyła: 2018-03-19
Poniedziałek, 19 marca 2018 | 14:51:13 odpowiedz cytuj
Cytuję, bo uważam że użytkownik konbea w poście Niedziela, 15 maja 2016 | 21:15:04 słusznie zauważa kłopot przy wymianie posiłków na inne. jeśli została wybrana dieta hashimoto posiłki do zamiany powinny być ograniczone tylko do takich które są w tej diecie wskazanie, a nie wszystkie. Czy można liczyć na udoskonalenie tej funkcji?

"Witam
Chciałam zamienic posiłek ze względu na brak produków, niestety do wyboru mam: wszystkie lub o przybliżonej kalorycznosci+/- 20 . Nie powinno byc tak,ze powinny pojawiac sie tylko takie , które wolno w danej diecie? Jak nie mogę pieczywa zwyklego tylko bezglutenowe, czy laktozy, to po co propozycja chleba pełnoziarnistego lub jogurtów?"
Płeć: kobieta
początkujący
posty: 1
Dołączyła: 2017-05-29
Czwartek, 24 maja 2018 | 20:35:46 odpowiedz cytuj
Witam.
Też mnie wkurza,że wymiana posiłków nie uwzględnia diety dla Hashimoto, ale myślę,że to dlatego,że jednak są to małe pieniądze i nikt się tu nie wysila,żeby wszystko było ok. Sam fakt,że ciągle mam produkty sojowe, a cały świat już odchodzi od soi w chorobach tarczycy, świadczy o luźnym podejściu do problemu. Generalnie dieta działa,tylko muszę się nagimnastykować,żeby pozmieniać posiłki. Zwłaszcza,że wiosna w pełni i szkoda nie korzystać z nowalijek. A w diecie w kółko to samo...

Zaloguj się aby dodać post.