Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.

Diet map



Popularne wątki na forum
Najnowsze wątki na forum
Aplikacja 3 Wtorek, 15 października 2019 | 19:04:07
Nie działa aplikacja na twlefon 3 Piątek, 4 października 2019 | 08:09:11
Handbags pose toxic threat to children 1 Czwartek, 18 lipca 2019 | 03:43:30
Aplikacja dietmap 2 Poniedziałek, 20 maja 2019 | 07:56:27
powrót
  • Problemy techniczne (85)
     
     

zmiana diety i utrata dotychczasowych wyników

Płeć: kobieta
początkujący
posty: 2
Dołączyła: 2016-05-24
Wtorek, 5 lipca 2016 | 17:28:34 odpowiedz cytuj
Dziś chciałam na próbę zobaczyć jak będzie się kształtowała moja dieta jeśli zmienię ją z wygodnej na tanią. Po tej zmianie utraciłam wszystkie moje dotychczasowe dane (np. wpisywane do kontrolera wagi) i nie umiem wrócić do dawnych ustawień. Teraz to wygląda jakbym startowała od nowa, co jest bardzo demotywujące. Chciałabym mieć zapisane chociażby te wyniki spadku wagi jaki osiągnęłam przez ostatni ponad miesiąc. Jak mogę to odkręcić?

Małgosia
Odpowiedzi (6)
Płeć: kobieta
Ekspert
posty: 367
Dołączyła: 2016-04-11
Środa, 6 lipca 2016 | 08:18:10 odpowiedz cytuj
Niestety raczej się nie da, ja też utraciłam wszystkie wyniki
Pozdrawiam K.
Płeć: kobieta
początkujący
posty: 2
Dołączyła: 2016-05-24
Środa, 6 lipca 2016 | 09:04:00 odpowiedz cytuj
Bez sensu, strasznie to demotywujące. Powinna być jakaś historia gdzieś, albo chociaż możliwość cofniecia zmian. Szczególnie, że trzeba drugi raz podać aktualną wagę, ale zaokrągloną do kilograma, więc może to być po prostu niedokładne.
Uważam, że powinna być taka informacja, że jak chce się zmienić dietę, to trzeba się liczyć z utratą wszystkich wyników. Albo ulepszyć system (co byłoby nawet lepsze)...

M
Administrator
Piątek, 8 lipca 2016 | 15:18:24 odpowiedz cytuj
Dzień dobry,

bardzo dziękujemy za opisanie możliwych funkcjonalności programu. Ten problem wyjaśniłam Pani w wiadomości prywatnej odpowiadając na Pani zapytanie. Natomiast bardzo dziękujemy za pomysły na to, jak ulepszyć program DietMap. Niewątpliwie weźmiemy je pod uwagę.

Pozdrawiam serdecznie:
Anna Kowalczyk
Dietetyk DietMap
Płeć: kobieta
początkujący
posty: 3
Dołączyła: 2016-04-03
Czwartek, 18 sierpnia 2016 | 12:18:18 odpowiedz cytuj
Ja także czuję, że za kilka tygodni zmienię dietę, bo w obecnej zaczynają nudzić mnie posiłki, ale nie chcę tracić zapisu moich zmagań. Uporajcie sie z tym, proszę :)
Płeć: kobieta
początkujący
posty: 1
Dołączyła: 2017-02-16
Poniedziałek, 13 marca 2017 | 10:21:17 odpowiedz cytuj
Wczoraj chciałam pokazać przyjaciółce, która również zdecydowała się na dietę z Wami, jak wpisać pewne dane za pomocą aplikacji. Nie zmienialam jednak niczego, ani nie potwierdzilam na końcu niczego. Po prostu wyszłam z aplikacji dzisiaj natomiast okazało się, że data rozpoczęcia diety zmieniła się na datę wczorajszą i nie potrafię cofnąć się do 6 marca (moja prawdziwa data rozpoczęcia). Czy można się z tym jakoś uporać? Szkoda mi tego tygodnia.
Administrator
Wtorek, 14 marca 2017 | 09:08:01 odpowiedz cytuj
Niestety, jeśli zmieniła Pani datę rozpoczęcia diety, nie ma możliwości powrotu do wcześniejszych ustawień.

Pozdrawiam serdecznie:
Anna Kowalczyk
Dietetyk DietMap

Zaloguj się aby dodać post.