Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.

Diet map



Popularne wątki na forum
Najnowsze wątki na forum
Aplikacja 3 Wtorek, 15 października 2019 | 19:04:07
Nie działa aplikacja na twlefon 3 Piątek, 4 października 2019 | 08:09:11
Handbags pose toxic threat to children 1 Czwartek, 18 lipca 2019 | 03:43:30
Aplikacja dietmap 2 Poniedziałek, 20 maja 2019 | 07:56:27
powrót
  • Wasze pomysły na DietMap (21)
     
     

składniki diety

Płeć: kobieta
początkujący
posty: 1
Dołączyła: 2016-08-13
Sobota, 13 sierpnia 2016 | 20:19:28 odpowiedz cytuj
Witam, dopiero zapoznaję się z programem; ogólnie jest ok, szczególnie to, że mogę wybierać wśród przepisów gdy czegoś nie lubię. Ale nie podoba mi się to, że w wielu przepisach są składniki konserwowe i niezdrowe dodatki, np. majonez. Ktoś kto naprawdę dba o jakośc diety, unika takich rzeczy, nie tylko po to, aby schudnąć, ale po to by sie zdrowo odżywiać. A przecież o to właśnie chodzi, a w wegetariańskiej szczególnie.
Odpowiedzi (3)
Administrator
Środa, 17 sierpnia 2016 | 16:10:35 odpowiedz cytuj

Dzień dobry,

chcieliśmy, by dieta była urozmaicona, różnorodna i na każdą kieszeń. WW związku z tym obecność różnych produktów w naszych dietach. Produkty konserwowe wystarczy opłukac pod bieżącą wodą z zalewy, by pozbyć się sodu. By pozbyć się majonezu można zupełnie go wyeliminować z diety (usunąć) lub poprostu pomijać.

W razie dodatkowych wątliwości zachęcam do kontaktu.
Pozdrawiam serdecznie:
Dietetyk DietMap

Płeć: kobieta
początkujący
posty: 2
Dołączyła: 2016-08-18
Piątek, 19 sierpnia 2016 | 07:41:21 odpowiedz cytuj
Witam, zaznajomiłam się trochę z dietą i dziwi mnie, że w diecie dla chorych na Hashimoto jest pieprz, papryka czy pomidory. Są to psiankowate - raczej zakazane w tej chorobie, ponieważ wywołują jeszcze większą agresję... To takie moje pierwsze uwagi.
Administrator
Piątek, 19 sierpnia 2016 | 09:39:28 odpowiedz cytuj
Dzień dobry,

jestem autorką diety i opierałam się na sprawdzonych wiarygodnych źródłach naukowych. Plany żywieniowe staram się układać według zasady, iż nie warto eliminować z diety cennych jej składników, jeżeli nie mam do tego zupełnego przekonania. Dlatego też dieta w Hashimoto zawiera zarówno paprykę, jak i pomidory i inne pasiankowate.

Mam nadzieję, że zagadnienie to wytłumaczyłam zrozumiale. W raie jakichkolwiek wątpliwości zachęcam do kontaktu.

Pozdrawiam serdecznie:
Anna Kowalczyk
Dietetyk DietMap

Zaloguj się aby dodać post.