Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.

Diet map



Popularne wątki na forum
Najnowsze wątki na forum
Aplikacja 3 Wtorek, 15 października 2019 | 19:04:07
Nie działa aplikacja na twlefon 3 Piątek, 4 października 2019 | 08:09:11
Handbags pose toxic threat to children 1 Czwartek, 18 lipca 2019 | 03:43:30
Aplikacja dietmap 2 Poniedziałek, 20 maja 2019 | 07:56:27
powrót
  • Funkcjonalności programu (34)
     
     

Monotonna dieta.

Płeć: kobieta
początkujący
posty: 2
Dołączyła: 2016-10-02
Piątek, 21 października 2016 | 09:57:01 odpowiedz cytuj
Witam, moja dieta trwa już 19 dni w każdy poniedziałek jajko sadzone z ziemniakami ?
Chyba nie tylko w poniedziałek, dlaczego przy tak sporej bazie produktów praktycznie co tydzien jemy to samo? Zgadzam się, że można sobie układać jadłospis samodzielnie , jest przy tym nawet trochę frajdy, uważam jednak, że aby to robić dobrze ptrzebna jest wiedza, bo przecież nie chodzi tylko o redukcję kalorii w posiłkach ale o odpowiedznie bilansowanie. Gdybym była fachowcem nie kupowałbym diety, prócz wiedzy istotny jest również czas a na takie zabawy potrzeba go naprawdę dużo. Odniosę się rónież do jednej z wypowiedzi, otóż gdy rzeczywiście już sobie poukładam sama menu to system wszystko zmienia i cały plan licho bierze. Mam nadzieję ,ze komentarz przyczyni się do ulepszenia programu, jezeli nic sięnie zmieni nie skorzystam już z niego i na pewno nie polecę nikomu.
Odpowiedzi (2)
Płeć: kobieta
początkujący
posty: 5
Dołączyła: 2016-05-21
Piątek, 21 października 2016 | 10:19:49 odpowiedz cytuj
Piątek, 21 października 2016 | 09:57:01 ana67 pisze:

Witam, moja dieta trwa już 19 dni w każdy poniedziałek jajko sadzone z ziemniakami ?
Chyba nie tylko w poniedziałek, dlaczego przy tak sporej bazie produktów praktycznie co tydzien jemy to samo? Zgadzam się, że można sobie układać jadłospis samodzielnie , jest przy tym nawet trochę frajdy, uważam jednak, że aby to robić dobrze ptrzebna jest wiedza, bo przecież nie chodzi tylko o redukcję kalorii w posiłkach ale o odpowiedznie bilansowanie. Gdybym była fachowcem nie kupowałbym diety, prócz wiedzy istotny jest również czas a na takie zabawy potrzeba go naprawdę dużo. Odniosę się rónież do jednej z wypowiedzi, otóż gdy rzeczywiście już sobie poukładam sama menu to system wszystko zmienia i cały plan licho bierze. Mam nadzieję ,ze komentarz przyczyni się do ulepszenia programu, jezeli nic sięnie zmieni nie skorzystam już z niego i na pewno nie polecę nikomu.
Mam dokładnie to samo wrażenie - że jest to jedynie zbiór przepisów i przyjemne narzędzie wspomagające samodzielne układanie jadłospisu, do którego, ze względu na monotonność i błedy w wyliczeniach, potrzebna jest jednak wiedza i dużo własnej pracy.
Administrator
Piątek, 21 października 2016 | 12:07:21 odpowiedz cytuj
Piątek, 21 października 2016 | 09:57:01 ana67 pisze:

Witam, moja dieta trwa już 19 dni w każdy poniedziałek jajko sadzone z ziemniakami ?
Chyba nie tylko w poniedziałek, dlaczego przy tak sporej bazie produktów praktycznie co tydzien jemy to samo? Zgadzam się, że można sobie układać jadłospis samodzielnie , jest przy tym nawet trochę frajdy, uważam jednak, że aby to robić dobrze ptrzebna jest wiedza, bo przecież nie chodzi tylko o redukcję kalorii w posiłkach ale o odpowiedznie bilansowanie. Gdybym była fachowcem nie kupowałbym diety, prócz wiedzy istotny jest również czas a na takie zabawy potrzeba go naprawdę dużo. Odniosę się rónież do jednej z wypowiedzi, otóż gdy rzeczywiście już sobie poukładam sama menu to system wszystko zmienia i cały plan licho bierze. Mam nadzieję ,ze komentarz przyczyni się do ulepszenia programu, jezeli nic sięnie zmieni nie skorzystam już z niego i na pewno nie polecę nikomu.

Dzień dobry,
jeśli chodzi o dietę, gdy nie odpowiada Pani dany plan żywieniowy, zawsze może Pani wygenerować zupełnie nową dietę. W naszej bazie posiadamy szeroki wahlarz diet (od zbilansowanej, wygodnej, po wegetariańską, czy bezglutenową). Tak duża ich liczba sprawi, iż z całą pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Należy jedynie wspomnieć, iż wygenerowanie nowego planu wiąże się z utratą dotychczasowej hustorii odchudzania.

Jeśli chodzi o monotonność posiłków, to przygotowujemy plany z przygtowywaniem posiłków obiadowych raz na dwa dni oraz dwukrotnym powtórzeniem danego posiłku np. kolacyjnego w tygodniu. Nie więcej, dlatego 3 razy powtórzony obiad nie wystęuje w naszych lanach. Jeśli chodzi o urozmaicenie, to trudno dogodzić w tym zakresie każdemu użytkownikowi. Niektórzy piszą do nas, iż posiłki są zbyt urozmaicone, przez co zużywają dużo składników, inni zaś wręcz przeciwnie. Staramy się zawsze znaleźć złoty środek, dlatego też stworzyliśmy funkcję "wymień produkt/posiłek".

Jeśli chodzi o zmiany wszystkich posiłków, przy Pani modyfikacji planu, to wynikają one z działalności "strażnika kalorii". Wyłączyć te funkcjonalność można w ustawieniach profilu.

W razie dodatkowych pytań lub wątliwości zahęcam do kontaktu mailowego na adres: kontakt@dietmap.pl. Z całą pewnością odpowiem na każde zapytanie.

Pozdrawiam serdecznie,
Anna Kowalczyk
Dietetyk DietMap

Zaloguj się aby dodać post.