Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.

Diet map



Popularne wątki na forum
Najnowsze wątki na forum
Aplikacja 3 Wtorek, 15 października 2019 | 19:04:07
Nie działa aplikacja na twlefon 3 Piątek, 4 października 2019 | 08:09:11
Handbags pose toxic threat to children 1 Czwartek, 18 lipca 2019 | 03:43:30
Aplikacja dietmap 2 Poniedziałek, 20 maja 2019 | 07:56:27
powrót
  • Wasze pomysły na DietMap (21)
     
     

Dodatkowe funkcje

Płeć: kobieta
początkujący
posty: 1
Dołączyła: 2017-02-18
Czwartek, 2 marca 2017 | 09:10:50 odpowiedz cytuj
Dieta dla dwoje - przelicznik produktów na 2 osoby, różnych płci i zapotrzebowanie
Nie usuwanie dany ( wagi początkowej i historii odchudznaia) przy zmianach diet.
Odpowiedzi (2)
Płeć: kobieta
początkujący
posty: 6
Dołączyła: 2015-05-27
Poniedziałek, 15 maja 2017 | 07:47:57 odpowiedz cytuj
Czwartek, 2 marca 2017 | 09:10:50 Czarnamania pisze:

Dieta dla dwoje - przelicznik produktów na 2 osoby, różnych płci i zapotrzebowanie
Nie usuwanie dany ( wagi początkowej i historii odchudznaia) przy zmianach diet.
Potwierdzam nie usuwanie historii odchudzania i wagi początkowej przy zmianie diet. Osoba zostaje ta sama, więc jej historia powinna "wlec się" za nią do końca abonamentu.

Druga sugestia - gdy "ręcznie" usuwa się produkty w posiłkach to program nie przelicza na nowo kcal, B, W, T pod narzuconą ogólną wartość diety. Robi to tylko, gdy się przekroczy wskaźniki. Zapomniał, że nie można jeść mniej i że powinien jednak pilnować parametrów diety? Pozwala je samodzielnie zaniżać. Nie kontroluje tego. Nigdzie później nie wyrównuje posiłków, by bilans się zgadzał. "W dół" to nie działa.

Brakuje okienka do wpisywania aktywności (dni z większym ruchem lub treningiem). Przecież dieta w dni bez aktywności a np. z 10km marszem czy 20km rowerem nie mogą się opierać na tych samych wartościach diety.
Jedzenie (dieta) nie współgra więc z ruchem.

Płeć: kobieta
początkujący
posty: 1
Dołączyła: 2017-10-21
Czwartek, 26 października 2017 | 23:21:19 odpowiedz cytuj
Do funkcji wymienionych przez poprzesniczki dodałabym jeszcze listę dozwolonych zmieników z gramaturą w przepisie, jak nie mam indyka to mogłabym użyć kurczaka, ale nie wiem ile ...

Fajnie byłoby też komponowanie posiłków tak, by w tygodniu używać pootwierane produkty, bo co mam np. zobić z otwartą puszką pomidorów, jeśli do obiadu zużyłam tylko 1/3.

Zaloguj się aby dodać post.