Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.

Diet map



Popularne wątki na forum
Najnowsze wątki na forum
Aplikacja 3 Wtorek, 15 października 2019 | 19:04:07
Nie działa aplikacja na twlefon 3 Piątek, 4 października 2019 | 08:09:11
Handbags pose toxic threat to children 1 Czwartek, 18 lipca 2019 | 03:43:30
Aplikacja dietmap 2 Poniedziałek, 20 maja 2019 | 07:56:27
powrót
  • Problemy techniczne (85)
     
     

Zupa krem z selera - błąd

Konto nieaktywne
Niedziela, 19 marca 2017 | 14:29:10 odpowiedz cytuj
Witam
W diecie wygodnej jet danie zupa krem z selera z pieczywem jednak jest jakiś błąd i źle wylicza wartoś kcal tego posiłku - dodawany jest jako 475 kcal natomiast już w diecie ma 222 kcal
na stronie z przepisem http://dietmap.pl/pl/przepisy/lista-przepisow/2401-zupa-krem-z-selera porcja ma 903 g! natomiast w dodawanym posiłku 300g i może z tego wynika rozbieżność.
Dodatkowo w aplikacji mobilnej gdy posiłek jest dodany nie można wyświetlić jego szczegółów ani przepisu.
Odpowiedzi (3)
Administrator
Wtorek, 21 marca 2017 | 09:42:47 odpowiedz cytuj
Dzień dobry,

porcja zawarta w diecie to 300 ml. Proszę zatem nie sugerować się nią na portalu, tylko dokładnie patrzeć na informacje zawarte w swoim planie żywieniowym.

Jeśli zaś chodzi o palikację mobilną, to sprawdziłam wspomnianą przez Panią funkcję i wszystko działa bez zarzutu. Proszę zatem odinstalować naszą aplikację z Pani aparatu telefonicznego i zainstalować ją ponownie. Zabieg ten powienien pomóc.

Pozdrawiam serdecznie,
Anna Kowalczyk
Dietetyk DietMap
Konto nieaktywne
Wtorek, 21 marca 2017 | 21:25:27 odpowiedz cytuj
Chodzi mi bardziej o to, że np. wybieram z opcji "Wymień posiłek" wersję tego obiadu mającą 451 kcal, a kiedy już ją dodam do swojego planu żywieniowego ten sam posiłek ma już tylko 221 kcal i moja dzienna wartość kaloryczna jest o te 230 kcal mniejsza.

Jak mam zaplanowany ten posiłek z automatu w moim planie żywieniowym też zamiast dziennie mieć ok 1470 kcal mam ~1100
Działa to tak samo zarówno na stronie jak i w aplikacji.
Administrator
Środa, 22 marca 2017 | 09:26:06 odpowiedz cytuj
Dzień dobry,
przy wymianie posiłków, porcja ta jest zawyżona ze względu na zawartość kilku kromek pieczywa natomiast po wymianie, ma Pani możliwość modulowania (ustawiania) ile konkretnie kromek pieczywa chciałaby Pani spożyć. W związku z tym domyślne ustawienie zawiera 1 kromkę pieczywa. Stąd też różnice w kaloryczności.

W razie dalszych pytań służę pomocą.



Zaloguj się aby dodać post.